Зустріч з Адамом Міхніком

 

Зустріч з Лєшеком Бальцеровичем відбулась 11 березня 2015 року у Києві у приміщенні Національного музею Тараса Шевченка

 

Громадська організація «Правозахисний Центр «Поступ» спільно з Польским Інститутом у Києві, Києво-Могилянською Академією та Національним музеєм Тараса Шевченка організували публічну лекцію Адама Міхніка «Досвід демократичних реформ у Польщі: як він може бути використаний в сучасній Україні. Роль медіа у процесі демократичної трансформації»

 

Зустріч з легендарним редактором видання «Ґазета Виборча» відбулась в рамках проекту "Посилення впливу журналістської спільноти в ситуації з дотриманням прав людини" за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.

 

Адам Міхнік – громадський діяч, публіцист, дисидент, політв’язень, активіст профспілкового руху «Солідарність», засновник і головний редактор найвпливовішого польського друкованого видання «Ґазета Виборча». Лауреат премії «За свободу» французького ПЕН-клубу, Міжнародної премії Еразмус (Нідерланди), премії спілки Європейських журналістів. Кавалер ордена Почесного легіону (Франція) та ін. У 2007р. нагороджений Орденом князя Ярослава Мудрого ІІІ ступеня.

 

Лекція Адама Міхніка у Києві:

 


 

 

 

Як подолати кризу - приклад Польщі

 


 

 

 

 

Інтерв'ю Адама Міхніка для Громадського телебачення:

 

 

 

 

Інтерв'ю Адама Міхніка для ICTV:

 

 

 

 


 

Партнери проекту: чеська організація "Clovek v tisni", Українска Гельсинська спілка з прав людини, словацька організація "Človek v ohrození", Гродзенскае абласное грамадскае аб’яднанне маладых навукоўцаў “ВІТ”.

 

Інформаційні партнери: Громадське ТВ, Eспресо ТВ.

 

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля