На шляху до ЄС

 

«На шляху до Європейського Союзу» 
Консолідація громадської підтримки європейського вибору України
з врахуванням досвіду польського суспільства

В травні 2004 року, коли до Європейського Союзу приєдналися країни-сусіди України - Польща, Словаччина та Угорщина, європейська політика вийшла на безпосередній контакт з Україною.
На даному етапі Україна декларує свій європейський вибір та зорієнтованість на Європейську інтеграцію; водночас країна має розмиту європейську ідентичність. Теза про європейськість України сприймається як елемент агітаційної риторики. Громадянський консенсус в Україні виражається швидше не в безумовній європейській самоідентифікації суспільства, а в його запереченні азійської ідентифікації. Отже в європейській ідентичності українців зараз домінантним є лише географічний елемент.
Фундація «Відкрите суспільство» з жовтня 2006 року розпочала програму громадської комунікації. Кампанія базується на суспільній дискусії про різноманітні аспекти євроінтеграції з урахуванням та на прикладі досвіду Польщі. До проекту залучені основні професійні групі: регіональні журналісти та помічники народних депутатів України.
Завданням проекту: сприяти формуванню компетентної професійної групи регіональних журналістів та помічників народних депутатів України з метою просування ідей євроінтеграції та ефективної співпраці з Польщею як основним європейським партнером України.

Проект складається з ІІ етапів.

І етап (квітень-червень 2008) Організація виїзних круглих столів в регіонах та проведення інформаційних кампаній в центральних та регіональних ЗМІ.

ІІ етап (липень-вересень 2008) Розробка відповідних стратегій для регіонів і презентація їх для місцевої влади та профільних органів влади (комітети, міністерства).

Географія поекту: Донецьк, Сімферополь, Київ.

За детальною інформацією про проект звертатися до:
Громадської організації Фундація
"ВІДКРИТЕ СУСПІЛЬСТВО"
Леся Шевченко
Тел. /факс: +(38 044) 417-70-16
e-mail: lesya@osf.kiev.ua
Польський Інститут в Києві
Ольга Клименко
Тел: +(38044) 246 6865

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля