Європейський досвід: Польща

 

 

 

«Європейський досвід: Польща» - цикл зустрічей із видатними особистостями, котрі й рефлексіями, і своїми діями впливають на функціонування держави, створення образу Польщі як в країни, так і за її межами. Досвід буття в Європі це не лише геополітика і культура, але й здатність індивіда бути причиною змін. Ми прагнемо представити українцям людей, які піднімаються над партикуляризмом, слугуючи суспільним інтересам. (Польський Інститут у Києві) 
 

 

Ми багато чули про європейський вибір України впродовж багатьох років, проте переважно на рівні гасел і декларацій. Зустрічі в Книгарні «Є» з провідними інтелектуалами, експертами та державними діячами Польщі мають наблизити розуміння того, які конкретні механізми реформування потрібно запроваджувати в Україні. Польський досвід є для нашої країни особливо актуальним - Польща вже пройшла вирішальну частину того шляху, яким належить пройти Україні, якщо вона прагне стати європейською нацією. (Роман Цуприк, президент мережі Книгарень «Є»)

 

Гості проекту: Єжи Айслер, Ґжеґож Ґауден, Вальдемар Домбровський, Марек Міхаляк, Мацей НовакАґнєшка Одорович, Ярослав Обремський, Павел Поторочин, Ядвіґа Станішкіc, Александер Смоляр, Єжи Стемпєнь, Павел Свєбода тощо.

 

Парнетр проекту: УКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля