Новини27 вересень 2010

Презентація книжки Польща та Україна в боротьбі за незалежність

 

Книгарня «Є»

 

запрошує Вас на презентацію книжки Польща та Україна в боротьбі за незалежність 1918-1920 яка відбудеться 27 вересня

Початок 18.00

 

Пропонуємо Вашій увазі українську версію книги Польща та Україна в боротьбі за незалежність 1918-1920 . Видання містить матеріали, присвячені буремному періодові в історії наших народів 1918-1920 рр. Читачі зможуть більше дізнатись про боротьбу України за незалежність 1917-1921 рр. та отримання Польщею незалежності у 1918 році, політичне та військове обгрунтування союзу Пілсудського Петлюри у 1920 році, про спільну боротьбу з більшовицькою армією в Україні та на Замойщині, долі солдатів Української Народної Республіки після 1920 року, а також про історичні традиції обох армій. Ці та інші теми досліджували польські та українські історики: Чеслав Гжеляк, Ереміяш Сліпєц, Владислав Верстюк, Микола Кучерепа, Микола Литвин, Людвиг Коберський, Орест Красівський, Віктор Голубко, Богдан Гудь та ін.

 

Редактор цієї книжки, Тадеуш Кшонстек пілот авіації, полковник у відставці, польський дослідник, що від початку 1990-их років тісно співпрацює з українськими істориками у цій темі. Книжка присвячена пам'яті солдатів польського війська, Першого маршалка Польщі Юзефа Пілсудського та солдатів армії Української Народної Республіки, Головного Отамана Симона Петлюри, а також світлій пам'яті Президента Польщі Леха Качинського.

У презентації візьмуть участь: Тадеуш Кшонстек (Варшавський університет), професор Владислав Верстюк (Інститут історії НАНУ) та професор Оля Гнатюк (НАУКМА, Варшавський університет).  

 

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля