Новини04 грудень 2014

Перший етап прослуховувань для прийому в оркестр I, CULTURE 2015 року

 

“У манері виконання I, Culture найбільш вражає витонченість, стриманість і неприкрашене красномовство", написала газета Guardian про серпневий концерт оркестру I, CULTURE. 

 

Оркестр I, CULTURE (ICO) — це колектив талановитих молодих музикантів з Польщі та країн Східного партнерства: Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови й України, заснований Інститутом Адама Міцкевича у 2011 році. До цього дня ICO влаштував 3 програми з проживанням і 29 концертів у 22 містах 15 країн. Музиканти навчалися у провідних керівників кращих оркестрів світу і виступали, поміж іншого, у Берлінській філармонії (2011), Королівському фестивальному залі в Лондоні (2011), Королівському театрі в Мадриді (2011) і в концертному залі "Harpa" в Рейк'явіку (2013). Концерти ICO у 2014 році були включені до програми Міжнародного фестивалю в Единбурзі та Фестивалю Балтійського моря. ICO виступав з такими визнаними солістами, як Арабелла Штайнбахер, Агата Шимчевська, Олена Баєва, Петер Яблонський, Трульс Мьорк, Хатія Буніатішвілі, Йоганн Мозер, Аліса Сара Отт, Сімон Трпческі.

Загалом в усіх складах оркестру I, CULTURE з 2011 року брали участь 500 музикантів. П'ятий склад у 2015 році збере аж 110 музикантів! 

 

Перший етап прослуховувань для прийому в оркестр I, CULTURE 2015 року відкривається зараз. Як завжди, в ній можна взяти участь через інтернет. Музиканти у віці 18—28 років можуть зареєструватися на веб-сайті www.auditions.orchestra.culture.pl.

 

Онлайн-реєстрація: відкрита до 11 січня 2015 року

Останній термін для надсилання записів: 16 січня 2015 року

 

Друга стадія запланована на березень 2015 року. Новий склад оркестру I, CULTURE буде оголошено у травні. Вибрані музиканти зустрінуться в серпні на програмі з проживанням у Гданську. Потім вони гратимуть під керуванням Кирила Карабиця в Німеччині, Франції, Україні та Грузії. Карабиць, який отримав диригентську премію 2013 року від Королівського філармонічного товариства, працюватиме з ICO втретє. Королівське філармонічне товариство про Кирила Карабиця: "Музикант, чия харизма, уява, науковий інтелект та бурхлива манера спілкування не залишають слухачів байдужими, де б він не виступав". 

 

Учасники стипендіальної програми оркестру I, CULTURE 2014 року будуть оголошені 1 грудня. Відвідайте веб-сайт orchestra.culture.pl.

 

Lotus Group є спонсором оркестру I, CULTURE.

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля