Новини16 грудень 2014

Портал Polska.pl у новому форматі

 

Офіційний портал Polska.pl, присвячений популяризації нашої країни, віднині доступний у привабливій і більш сучасній формі. Він показує сучасну Польщу і людей, які її створюють, а також найважливіші моменти історії і традицій, цікаві для іноземців. Сторінку веде Міністерство закордонних справ.

 

- Ми не нудьгуємо. Показуємо виняткові, захопливі і гарні речі у нашій країні. Ми робимо Польщу ближчою через історії цікавих поляків. Насамперед тих, які створюють і розвивають сьогодні нашу країну, але не забуваємо і про тих, без яких Польщі не було б на картах світу чи без яких вона не була б сьогодні у Європейському Союзі чи в Північноатлантичному Альянсі, – говорить міністр закордонних справ Ґжеґож Схетина.

Портал у новому форматі, запущеному у грудні 2014 року, пропонує користувачам не тільки багаті фотогалереї чи інформацію про найцінніші пам’ятки Польщі, цікаві регіони чи важливі культурні або економічні події. На ньому є також зручні функції, які полегшують знайомство із нашою країною.

 

 

Статті порталу Polska.pl із описами цікавих місць, які користувачі Інтернету хочуть відвідати у нашій країні, можна додати до свого плану подорожі, наче у кошик в магазині, а потім опублікувати в соціальних мережах чи вислати електронною поштою іншим учасниками мандрівки.

 

Завдяки календарю, який буде наповнюватися, користувачі легко зможуть перевірити, які події чекають на них під час перебування в Польщі.

 

У зручній «шухляді», розташованій справа на кожній сторінці порталу у формі вузької панелі з іконами, вміщено посилання на інші сторінки, які популяризують польську культуру, науку чи бізнес. Все це для того, щоб в одному місці за адресою, яку легкою запам’ятати (Polska.pl або Poland.pl), користувачі Інтернету могли познайомитися з Польщею. Polska.pl прагне бути для них дороговказом. 

 

Портал веде Відділ Інтернет-порталів Офісу речника МЗС, інформацію поділено на п’ять основних секцій.

 

У розділі «Актуальна інформація» публікуються всі статті й останні публікації порталу. «Пізнай Польщу» - це швидкий погляд на країну, її звичаї, свята чи найвидатніших представників. Досягнення в бізнесі, економіці та науці представлено в рубриці «Бізнес і наука». У розділі «Туризм» йдеться про перлини природи Польщі і місця, які варто відвідати для активного відпочинку. У «Культурі і мистецтві» можна познайомитися з актуальними мистецькими подіями та видатними діячами культури ХХ і ХХІ ст.

 

Портал Polska.pl буде розширюватися, будуть додаватися цікаві багато ілюстровані і мультимедійні матеріали. Зараз він доступний польською та англійською мовами. У 2015 році планується запуск російської версії.

- Новий портал – це інтернет-енциклопедія про Польщу. Він не повинен приголомшувати своїм змістом і фактами. Нам важливо, щоб його користувач, який здебільшого зайде на цю сторінку один раз, максимум – кілька, побачив, що Польща – це цікаве місце і країна, у якій багато всього відбувається, там варто провести трохи часу чи вкласти інвестиції, – додає міністр Схетина.

 

Перший варіант порталу, що популяризує Польщу, Міністерство закордонних справ зробило в 2004 році за адресою Polska.gov.pl/Poland.gov.pl. Наступний вийшов у 2009 році. У травні 2004 року дипломатичне відомство отримало привабливі інтернет-адреси Polska.pl i Poland.pl, одразу ж тут почав працювати портал, присвячений популяризації Польщі, ще в старому графічному оформленні.

 

Новий варіант порталу розроблено фірмою Publicis. Портал підтримує реалізацію місії МЗС, важливим елементом якої є, зокрема, популяризація Польщі за кордоном і поглиблення знань іноземців про нашу країну. Вартість модернізації становить 122 тис. злотих.

 

Марцін Войцеховський

Прес-аташе Міністерства закордонних справ

Підпишись на розсилку

Загальна підписка
Підписка для ЗМІ

Дякуємо
Помилка при відправці запитання
Ви невірно заповнили поля